Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 200c high temperature wire ] eşleşme 270 Ürünler.
Saç Kurutma Makinesi 26 AWG için Ultra İnce Elektrik PFA İzoleli Tel Yüksek Sıcaklık
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Telli kalaylı bakır |
| Başvuru: | Isıtma, Endüstriyel, elektrikli cihaz, Kablolama, ev aletleri |
FEP Yalıtım Kaplı Tel, Yalıtımlı Tel Kablo UL1330 30AWG 200C
| Ürün adı: | UL1330 30AWG FEP İzolasyon Teli Kaplı Tel |
|---|---|
| Renk: | tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
200C Anma Sıcaklığı 18 Awg Kahve Makinesi Için 300 v Tel / Fırın UL3241 Listelenmiştir
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı Bakır |
| Boyut: | 26-14AWG |
200C UL758 High Voltage Electrical Wire UL1901 FEP Insulated Wire
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| yalıtım: | FEP |
Yüksek sıcaklık yalıtımlı tel ve kablo UL1332 300V 200C
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200C |
| İzolasyon: | FEP |
Silikon Kauçuk Fiberglas Örgülü Tel Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı 600V 200C UL3071
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk ve cam elyaf örgü |
7 Çekirdek 200C FEP Yalıtımlı Tel Kontrol Kablosu Yüksek Gerilim UL4389
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | FEP |
UL3172 FT2 Tinned Copper Insulation Wire 600V 200C Stranded 18-26AWG
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
UL3135 600V 200C Silikon yalıtılmış tel 16AWG - 30AWG Elektrik tel kablosu
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Kullanımı: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
UL3135 600V 200C Silikon yalıtılmış tel 16AWG - 30AWG Elektrik tel kablosu
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Kullanımı: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |

