Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 200c high temperature wire ] eşleşme 270 Ürünler.
Copper 24AWG PFA Flexible Insulated Cable E239689 150V 200C UL1860 For Home
| Ürün adı: | UL1860 yalıtım yüksek sıcaklık l dirençli elektrikli bağlantı teli |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
UL1180 PTFE kaplı nikel şerit kaplı bakır tel 300V 200C elektriksel esnek tel
| Ürün adı: | Elektrik yüksek kaliteli PTFE tel kablosunda UL1180 20awg |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
UL1199 PTFE kaplı nikel şerit kaplı bakır tel 600V 200C elektriksel esnek tel
| Ürün adı: | Elektrik yüksek kaliteli PTFE tel kablosunda UL1199 20awg |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
300v 200c UL3071 Bakır Elektrik Teli 10awg Örgülü Kalaylı Bakır Tel
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon lastik |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
200c 300v Stranded PFA Insulated Wire UL1726 Flexible Hook Up Wire
| Ürün adı: | UL1726 yalıtım yüksek sıcaklık l dirençli elektrikli bağlantı teli |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
Bakır UL3135 22Awg Yuvarlak Silikon İzoleli Tel 200c
| model: | UL3135 |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalay bakır |
| Nominal Gerilim: | 600V |
silicone rubber insulated wire 12-30AWG for electrical appliance with blace red color
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |
22 Awg Silikon Fiberglas İzoleli Bakır Tel UL 3122 Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı
| Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
Silikon Cam Örgülü Elektrik Teli UL3122 Elektrik Teli 200c Isı Direnci Teli
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon kauçuk + fiberglas |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
0.08mm Super Soft Silicone Wire 600V 200C UL3512 Tinned Copper Hybrid Battery Cable
| İletken malzeme: | Kalaylı bakır tel |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi: | Lastik |
| Nominal Voltaj: | 600V |

