Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 200c high temperature wire ] eşleşme 270 Ürünler.
200 Derece Yüksek Sıcaklık Esnek Boru Silikon Kaplama Fiberglas Örgülü
| Sıcaklık: | 180-250C |
|---|---|
| Gerilim: | 1.2-2.5KV |
| Alev testi: | VW-1 ve FT-1 |
Kahve Makinesi İçin Food Grade Yüksek Sıcaklık Esnek Boru Silikon Kauçuk Kol
| Sıcaklık: | 180-250C |
|---|---|
| Gerilim: | 300-6000V |
| Ambalaj bilgileri: | Rulo başına 100m |
Yüksek Sıcaklık FEP İzoleli Kablo Demeti 200 Derece 30 AWG
| anma gerilimi: | 600v |
|---|---|
| anma sıcaklığı: | 200C |
| Teslimat süresi: | 7-15 Gün |
VDE0250 Endüstriyel Makineler ve UAV Robotları için Sertifikalı 750V 200C Yüksek Sıcaklıklı FEP İzole Güç Kablosu
| İletken malzemesi: | Bakır |
|---|---|
| Çap: | 2X0,5, 2X0,75, 2X1,00, 2X1,5, 2X2,00, 2X2,50, 3X0,50, 3X0,75, 3X1,00, 3X1,50, 3X2,00, 3X2,50, 4X0,50 |
| Yalıtım malzemesi: | Şubat |
300v 200c PFA İzoleli Tel Ul20262 Siyah Awm20262 Aydınlatma Ev Aletleri Isıtıcı
| Ürün adı: | PFA telleri |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | PFA telleri rubbe Yalıtım Kablosu |
Ev Aletleri için 305 Metrelik Rulolar Halinde 200C Sıcaklık ve 300V Gerilim Dereceli Isıya Dayanıklı UL3122 Silikon Yalıtımlı Bakır Tel
| İletken malzeme: | Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi: | Lastik |
| Nominal Voltaj: | 300 V |
UL1332 FEP yalıtılmış tel 300V 200C Ev aletleri ve aydınlatma için yüksek sıcaklıklı tencereli bakır iletken
| İletken malzemesi: | Kalaylı Bakır |
|---|---|
| Çap: | 10 AWG, 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 24 AWG, 22 AWG, 8 AWG, 6 AWG, 4 AWG, 2 AWG |
| Yalıtım malzemesi: | Şubat |
Dayanıklı Yüksek Gerilim Kanca Kadar Tel E239689 UL1709 Yalıtım Yüksek Sıcaklık Dayanımı
| Ürün adı: | UL1709 FEP izolasyonu yüksek sıcaklık direnci elektrik bağlantı kablosu |
|---|---|
| Renk: | tüm renkler |
| Conductor: | Nickel-plated Copper |
Çift İzolasyonlu Bakır FEP İzoleli Tel Yüksek Sıcaklık Kablosu 22 AWG
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| iletken malzeme: | Telli kalaylı bakır |
| Başvuru: | Isıtma, Endüstriyel, elektrikli cihaz, Kablolama, ev aletleri |
Nikel kaplamalı Bakır Yüksek Sıcaklıklı FEP Kablosu 600V değerli robot endüstriyel güç için
| İletken malzemesi: | Kalaylı bakır |
|---|---|
| Çap: | 0,051mm2 ila 16,00mm2 |
| Yalıtım malzemesi: | Şubat |

