Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 200c high temperature wire ] eşleşme 270 Ürünler.
UL1726 PFA İzoleli Tel 300V 250C kalaylı bakır tel çakmak ısıtıcı beyaz mavi siyah
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | PFA |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
PFA İzoleli Tel UL1726 300V 250C kalaylı bakır tel 5AWG çakmak ısıtıcı beyaz mavi siyah
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | PFA |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
UL3252 Silikon Kauçuk Teller 600v 250C 22AWG FT2 Siyah Ev Aletleri İha Aydınlatma
| Ürün adı: | silikon kauçuk kablolar |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | silikon kauçuk İzolasyon Kablosu |
Silikon Kauçuk FT-2 Alev TESTİ 0.5-4.0MM2 Elektrik Esnek İzoleli Tel
| renk: | tüm renkler mevcuttur |
|---|---|
| Sıcaklık: | -60-200C |
| Voltaj: | 600V |
Awm3135 UL758 Isıtma Elemanı için Silikon Bağlantı Teli 600V
| ad: | esnek silikon tel |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Uygulama: | Far, Kahve makinesi, Mikrodalga Fırın |
Nickel Plated UL1330 Flexible Electrical Wire Tinned Copper Conductor 200C
| Ürün adı: | UL1330 30AWG FEP Yalıtım Teli Kaplı Tel |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
2.5mm Kalaylı Bakır İzoleli Kablo 200C UL3135 Silikon Kauçuk İzoleli Kablo
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |
600V 200C FEP İzoleli Bakır Tel UL1330 FEP Ev Aletleri İçin Yalıtım Teli
| anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| anma sıcaklığı: | 200℃ |
| yalıtım: | FEP |
200C UL3241 Fiberglas İzoleli Bakır Tel 305m / Rulo Yüksek Sıcaklık Silikon Kablo
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |
Jeneratör için 200C UL3367 Kalaylı Bakır İzoleli Kablo 18AWG VDE
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |

