Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 200c high temperature wire ] eşleşme 270 Ürünler.
CSA UL3135 Silikon Esnek Yalıtımlı Tel 16AWG 305M/ Rulo
| Ürün adı: | UL3135 |
|---|---|
| Renk: | siyah beyaz kırmızı |
| yalıtım: | silikon |
Silikon Kauçuk Awm3122 26AWG Kırmızı Far XLPE Tel
| model: | UL3122 |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Kondüktör: | Nikel kaplı bakır |
VDE8207 26AWG 600v 200c Isıtıcı İçin İletken İzoleli Bakır Tel
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş kabul |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
32-10AWG Gümüş Kaplama Bakır Tel, Kaplı Tel UL1180
| İzolasyon: | PTFE |
|---|---|
| Orkestra şefi: | nikel veya gümüş kaplama |
| Boyutu: | 32AWG-10AWG |
Isıtıcı Fırın için 600V 18awg Nikel Kaplama Bakır Tel UL3122
| model: | UL3122 |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Kondüktör: | Nikel kaplı bakır |
Nikel Kaplama Bakır İletkenli Çok Renkli Süper Esnek İzoleli Tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
Isıtıcı için Yüksek Sıcaklık Elektrik FEP Tel Kalaylı Bakır 28AWG 600V / 200C
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Malzeme: | Bakır |
| yalıtım: | fep Yalıtım Kablosu |
Beyaz Renkli Elektrikli Ocak Teli, UL3075 10 Awg Örgülü Bakır Tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | Cam elyaf |
Kahve Makinesi Yüksek Sıcaklık Kurşun Teli, Fiberglas Örgülü Elektrik Teli
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk ve cam elyaf örgü |
Ev Aletleri Fiberglas Örgülü Lamba Tel, Örgülü Yalıtımlı Tel AWM3712
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |

