Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 200c high temperature wire ] eşleşme 270 Ürünler.
250C 14 AWG Örgülü Tel, Nikel Kaplama Bakır Tel UL10486
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250 ℃ |
| İzolasyon: | PFA |
16-32AWG Esnek İzoleli Tel Kalaylı Bakır İletken UL1860
| Nominal Gerilim: | 150V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| yalıtım: | PFA |
600V Yüksek Gerilim İnce Kurşun Tel, FEP İzoleli Tel UL1901 200 ℃
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| yalıtım: | FEP |
305m / rulo 26AWG UL3172 Fiberglas Örgülü Silikon Tel
| yalıtım: | Silikon |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| boyut: | 18-26AWG |
Mikrodalga Fırın İçin İzoleli AWM 3123 Fiberglas Örgülü Tel
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon kauçuk + fiberglas |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
PEFE TFE FEP İzolasyonlu Bakır İletken Teller 32AWG UL758
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş kabul |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
10AWG UL3075 Yüksek Sıcaklık Elektrik Teli Fiberglas Örgülü Tel CCC
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Beyaz |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
UL3122 1.25mm Fiberglas İzoleli Bakır Tel 300V 18AWG Robot İçin
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Yeşil |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Kalaylı Bakır 26AWG Silikon Kauçuk Od 1.38mm Özelleştirilebilir
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
2.5mm Esnek Elektrikli Bakır Kalaylı Tel Silikon Kauçuk İzoleli
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |

