Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 200c high temperature wire ] eşleşme 270 Ürünler.
Multicore 200C UL20369 / 20710 Endüstriyel makine için FEP İzoleli Tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250 ℃ |
| İzolasyon: | FEP |
Kalaylı Bakır İletkenler İzoleli Tel 300V UL1592 Hava Direnci
| İzolasyon: | FEP |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 30AWG-16AWG |
ev aletleri için elektrik esnek Tel UL3122 20awg 18awg 16awg
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| boyut: | 26AWG-16AWG, 0,3-1,25 mm |
ev aletleri ısıtma için elektrikli esnek UL3075 fiberglas silikon kauçuk bakır tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| boyut: | 10AWG |
Yüksek Gerilim için FEP Kalaylı Bakır İzoleli Tel UL1332 300v 200c
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş kabul |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
UL 1199 Özel Elektrik Teli İzoleli PTFE Tel Kablo 20 AWG
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | nikel kaplama/gümüş kaplama bakır tel |
| Başvuru: | Isıtma, Endüstriyel, elektrikli cihaz, Kablolama, ev aletleri |
Esnek Silikon İzolasyon Kalaylı Bakır Örgülü Tel Düşük Eksantriklik
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 26AWG-16AWG, 0.3-1.25mm |
300v 200c UL1332 Kalaylı Bakır FEP İzoleli Kablo 10-30AWG
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş kabul |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
16-32AWG Esnek Yalıtımlı Tel Kalaylı Bakır İletken UL1860
| Anma gerilimi: | 150V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | PFA |
600V Yüksek Gerilim İnce Kurşun Tel, FEP İzoleli Tel UL1901 200 ℃
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | FEP |

