Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 200c high temperature wire ] eşleşme 270 Ürünler.
UL4291 Silikon Kauçuk Tel Kablolar 300V 200C FT2 Ev Aletleri Işığı
| Ürün adı: | silikon kauçuk kablolar |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | silikon kauçuk İzolasyon Kablosu |
200C UL758 26AWG fiberglas Kauçuk İzoleli Elektrik Teli ısıtma için kancalı tel
| Ürün adı: | Silikon Tel |
|---|---|
| boyut: | 12-26AWG 0,3-1,25 mm2 |
| Nominal Gerilim: | 600V |
Süper Esnek Silikon İzoleli Tel Ve Kablo Mavi Renk UL3135 600V 200C
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200C |
| Adı: | silikon bakır tel |
300v 200c Derece UL1332 Kalaylı Bakır FEP İzoleli Tel
| Grup: | Güneşim |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü / Katı |
| Uygulama: | Isıtma, elektrikli cihaz, ev aletleri |
UL1330 FEP Tefzel yalıtılmış tel 200C 600V konserve bakır
| Sıcaklık derecesi: | 200°C |
|---|---|
| Şekil: | Yuvarlak |
| AWG Boyutları: | 12, 20, 22, 24, 8, 14, 16, 18, 6, 2, 4 |
AWM3122 20AWG Fiberglas İzoleli Bakır Tel 305m / rulo 300V 200C
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon kauçuk + fiberglas |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
600v 200c Fiberglas İzoleli Isıtma Teli Silikon Kauçuk 16AWG
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon lastik |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
UL3122 Fiberglas Örgülü Teller Silikon Kauçuk İzolasyon 305m / Rulo
| Modeli: | UL3122 |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon lastik |
| Ceket: | Fiberglas |
UL3728 Silikon Kauçuk Kablolar 30AWG 300V/200C FT2 Sarı/Yeşil Robot Ev Aletleri Işığı
| Ürün adı: | silikon kauçuk kablolar |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | silikon kauçuk İzolasyon Kablosu |
Elektrikli Aletler Silikon İzoleli Tel Örgülü İletkenli Süper Esnek
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |

