Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 200c high temperature wire ] eşleşme 270 Ürünler.
VDE XLPE UL3512 Silikon İzoleli Tel 200C 600V Kalaylı Bakır Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |
UL3512 Flexible Silicone Insulated Wire VDE XLPE 200C 600V 305m/ Roll
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |
Endüstriyel Fiberglas Örgülü Tel Silikon Kauçuk Yalıtım 600V 200C
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
600V 200C Silikon Akü Kablosu, Yüksek Isıya Dayanıklı Tel UL CUL CSA Sertifikalı
| Gerilim: | 600V AC |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
Silikon Kauçuk Fiberglas İzoleli Bakır Tel UL3122 300V 200C UL 758 Standardı
| Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk ve cam elyaf örgü |
200C UL758 26AWG Kauçuk İzoleli Elektrik Teli
| Ürün adı: | Silikon Tel |
|---|---|
| boyut: | 12-26AWG 0,3-1,25 mm2 |
| Nominal Gerilim: | 600V |
UL758 AWG3135 Silikon Kauçuk İzoleli Kurşun Alev Oranlı 200C
| ad: | esnek silikon tel |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Uygulama: | Far, Kahve makinesi, Mikrodalga Fırın |
Ev Aletleri / Isıtıcı / Aydınlatma FEP Telleri Kalaylı Bakır Ul1330 600V/200C
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Malzeme: | Bakır |
| yalıtım: | fep Yalıtım Kablosu |
305m/ Rulo UL3253 Silikon Kauçuk İzoleli Tel 1-11mil Isıtma
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |
E239689 26AWG FEP Insulation Wire UL1332 Nickel Plated Copper Conductor
| Ürün adı: | UL1332 26AWG FEP İzolasyon Teli Kaplı Tel |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |

