Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ ul758 high voltage electrical wire ] eşleşme 385 Ürünler.
24awg 250C UL1659 PTFE elektrikli bisiklet için yüksek sıcaklık Yalıtımlı Tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250 ℃ |
| İzolasyon: | PTFE |
20awg yüksek sıcaklık 250C AWM UL1726 PFA Yalıtımlı Tel ısıtma kablosu
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250 ℃ |
| İzolasyon: | PFA |
Yüksek Sıcaklık PFA Yalıtımlı Tel 26 AWG UL1859 Makara Ambalajı
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150℃ |
| İzolasyon: | PFA |
600V 250C AWM 14 AWG Tel, Yüksek Sıcaklık Kanca Tel UL10362
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250 ℃ |
| İzolasyon: | PFA |
2-7pins yüksek sıcaklık UL20262 FEP elektro termal ürünler için İzoleli Tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250 ℃ |
| İzolasyon: | FEP |
150C PFA Flexible Insulated Wire UL1859 E239689 High Temperature
| Ürün adı: | UL1859 yalıtım yüksek sıcaklık l dirençli elektrikli bağlantı teli |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
Bakır İletkenli 22AWG PVC İzoleli Esnek Elektrik Teli
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| başvuru: | Çeşitli |
22awg UL1180 yüksek sıcaklıkta hiçbiri çatlamış PTFE İzoleli Tel
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | PTFE |
Kalaylı Bakır İletkenler İzoleli Tel 300V UL1592 Hava Direnci
| İzolasyon: | FEP |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 30AWG-16AWG |
Isıya Dayanıklı 300V 200C İzoleli Tel UL1332 Farklı Renkler İsteğe Bağlı
| İzolasyon: | FEP |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 30AWG-10AWG |

