Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ ul758 high voltage electrical wire ] eşleşme 385 Ürünler.
XLPE yalıtımlı tel UL3173 yağa dayanıklı elektrik kablosu jeneratör kullanımı için siyah
| yalıtım: | XLPE |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| Nominal Gerilim: | 600V |
600-750V XLPE İzoleli Güç Kablosu, 26 AWG Bağlama Teli Ul758 Standardı
| Kondüktör: | Kalaylı Bakır |
|---|---|
| Anma gerilimi: | 600-750V |
| Anma Sıcaklığı: | 150°C |
250C 14 AWG Örgülü Tel, Nikel Kaplama Bakır Tel UL10486
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250 ℃ |
| İzolasyon: | PFA |
Yüksek Sıcaklık 22 Awg Elektrik Teli, Fırın 450C 600V UL5335 İçin Isıya Dayanıklı Tel
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 450 ℃ |
| yalıtım: | Bardak |
600V Yüksek Gerilim İnce Kurşun Tel, FEP İzoleli Tel UL1901 200 ℃
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| yalıtım: | FEP |
14awg elektrikli fırın için yüksek sıcaklık UL1331 Yalıtımlı Tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150℃ |
| İzolasyon: | FEP |
26awg Yüksek Sıcaklık Fiberglas İzoleli Tel ul3122 nikel kaplama bakır tel için sensör
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| yalıtım: | Fiberglas |
Fiberglas Örgülü Elektrik Kablosu silikon yalıtım teli Isı Korumalı
| Insulation: | silicone rubber |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı Bakır |
| Boyut: | 26-20AWG |
UL3512 Esnek Bakır Bağlama Teli, 0.5-4.0 Sq Mm Elektrik Kurşun Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı Bakır |
| Boyut: | 0,5-4,0 m² |
2-7 pins 250C UL20225 PFA Yalıtımlı Tel nikel kaplı bakır tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250 ℃ |
| İzolasyon: | PFA |

