Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ ul758 high voltage electrical wire ] eşleşme 385 Ürünler.
5 çekirdek 200C UL20723 FEP termal ürünler için İzoleli Tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | FEP |
30AWG Ev Aletleri PFA İzoleli Tel 150V Kalaylı Bakır
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Telli kalaylı bakır |
| Başvuru: | Isıtma, Endüstriyel, elektrikli cihaz, Kablolama, ev aletleri |
Nikel Kaplama Bakır İletkenli Çok Renkli Süper Esnek İzoleli Tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
UL3137 Standart 26 Awg Silikon Tel / Isıya Dayanıklı Aletler Tel 600V
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı Bakır |
| Boyut: | 26AWG, 24AWG, 22AWG, 20AWG |
Çok Çekirdekli 22 Awg Kaplamalı Tel, ETFE Yalıtım Isıtma Tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150 ℃ / 200 ℃ |
| İzolasyon: | ETFE |
Multicore 200C UL20369 / 20710 Endüstriyel makine için FEP İzoleli Tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250 ℃ |
| İzolasyon: | FEP |
200C Yüksek Sıcaklık UL3122 18AWG Elektrikli XLPE Kablo 300V
| ad: | Silikon Tel |
|---|---|
| model: | AWM3122 |
| yalıtım: | XLPE |
1 Çekirdekli PFA İzoleli Tel UL1860 Ev Aletleri İçin Kalaylı Bakır Elektrik Teli
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Telli kalaylı bakır |
| Başvuru: | Isıtma, Endüstriyel, elektrikli cihaz, Kablolama, ev aletleri |
yüksek sıcaklık 18awg UL sertifikası Yalıtımlı Tel UL1332
| Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200C |
| İzolasyon: | FEP |
12awg UL1570 yüksek sıcaklık 250C Yalıtımlı Tel nikel kaplı bakır tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250 ℃ |
| İzolasyon: | PTFE |

