Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ ul758 high voltage electrical wire ] eşleşme 385 Ürünler.
200C UL758 High Voltage Electrical Wire UL1901 FEP Insulated Wire
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| yalıtım: | FEP |
UAV Robot için VDE FEP İzoleli Tel 200C Yüksek Gerilim Elektrik Teli UL1332
| anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| anma sıcaklığı: | 200℃ |
| yalıtım: | FEP |
250C Yüksek Sıcaklık Elektrik Teli UL3251 Silikon Kauçuk İzoleli Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 250C |
100m/ Rulo UL3239 Silikon Kauçuk Tel Yüksek Gerilim Silikon Tel 6KV
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
VDE 2.5mm Yüksek Gerilim Silikon Tel UL758 CCC H05S-K
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Kırmızı |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
10AWG UL3075 Yüksek Sıcaklık Elektrik Teli Fiberglas Örgülü Tel CCC
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Beyaz |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
150C 26AWG UL3212 CCC Kalaylı Bakır Teller Yüksek Gerilim Silikon Tel VDE
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Mavi/Beyaz/Kırmızı/Kahverengi/Sarı/Yeşil/Sarı Yeşil/Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Isıtıcı için UL1333 FEP Kaplı Yüksek Gerilim Elektrik Teli Kalaylı Bakır
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Telli kalaylı bakır |
| Başvuru: | Isıtma, Endüstriyel, elektrikli cihaz, Kablolama, ev aletleri |
Ev Aletleri / Robot / İHA için Yüksek Gerilim XLPE Tel UL 3194 18AWG
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Yüksek Gerilim için FEP Kalaylı Bakır İzoleli Tel UL1332 300v 200c
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş kabul |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |

