Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ silicone hook up wire ] eşleşme 165 Ürünler.
UL10362 E239689 Electrical Hook Up Wire Tinned Copper PFA Insulation Wire
| Ürün adı: | UL10362 PFA İzolasyon Isıtma Direnci Elektrik Teli |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
600V 250C AWM 14 AWG Tel, Yüksek Sıcaklık Bağlantı Teli UL10362
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 250 ℃ |
| yalıtım: | PFA |
UL 3134 12AWG 19 / 0.47 Esnek Silikon Kauçuk İzoleli Tel aydınlatma ısıtıcısı İHA mavi siyah beyaz
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
16AWG 26 / 0.254 UL3134 Esnek Silikon Kauçuk İzoleli Tel motor mavi siyah beyaz
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Motor kablosu 18AWG 41 / 0.16 UL3134 Esnek Silikon Kauçuk İzoleli Tel mavi siyah beyaz
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
150C 12awg UL3134 Kalaylı Bakır Aydınlatma Teli İHA OEM ODM
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Silikon Esnek İzoleli Tel 28AWG Saf Kalaylı Bakır Tel
| İletken tipi: | Esnek |
|---|---|
| Yalıtım Malzemesi: | silikon |
| İletken Malzeme: | Bakır |
Elektrikli Aletler Silikon İzoleli Tel Örgülü İletkenli Süper Esnek
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
0.75mm2 Stranded Silicone Rubber Insulated Wire 180C 41/0.254 VDE H05S-K
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
600V 200C Silikon Akü Kablosu, Yüksek Isıya Dayanıklı Tel UL CUL CSA Sertifikalı
| Gerilim: | 600V AC |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |

