Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ silicone hook up wire ] eşleşme 165 Ürünler.
16 AWG silikon kauçuk Far sarı renk ile Esnek İzoleli Tel AWM3135
| İsim: | 16 AWG izoleli Tel |
|---|---|
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
| Başvuru: | Ev Aletleri, Far |
UL Listelenen AWM UL3530 Silikon Kauçuk İzoleli Tel Yüksek Sıcaklık Dayanımı
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150 ℃ VEYA 200 ℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
Yuvarlak 12 AWG Örgülü Bakır Tel, Yeşil Esnek Elektrik Teli AWM 3135
| Türü: | İzolasyon |
|---|---|
| İletken tipi: | telli |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
Çin Fabrika Besleme Işıkları XLPE Bağlantı Kablosu UL3289 22AWG XLPE Bağlantı Kablosu İzoleli Bakır
| ad: | XLPE teli |
|---|---|
| yalıtım: | XLPE |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
16-30 Awg Yüksek Sıcaklık Fiberglas Örgülü Tel UL3068 UL Belgeli Anti Yağ
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| yalıtım: | Cam elyaf |
Esnek çok çekirdekli VDE H05SS-F Silikon Kauçuk İzoleli Tel bağlama teli
| Anma gerilimi: | 450V / 750V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 180 ℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır tel |
3135 AWG22 Far Silikon Kauçuk İzoleli Anti Sıcaklık Telli Esnek İzoleli Tel
| ad: | esnek silikon tel |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Uygulama: | Far, Kahve makinesi, Mikrodalga Fırın |
XLPE Kablosu Awm3173 600V Isıtma Kablosu Yangına Dayanıklı Halojensiz Bağlantı Elektrik Kurşun Teli
| ad: | XLPE teli |
|---|---|
| model: | AWM3321 |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Mysun Awm4330 Silikon Kauçuk Teller Endüstriyel Motor Bakır Kablo Kullanın
| ad: | esnek silikon tel |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Uygulama: | Far, Kahve makinesi, Mikrodalga Fırın |
0.75mm2 Sistem Kullanımı İçin Katı Tel Kablo Güçlü Silikon İzoleli
| ad: | esnek silikon tel |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Uygulama: | Far, Kahve makinesi, Mikrodalga Fırın |

