Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ silicone hook up wire ] eşleşme 165 Ürünler.
Silikon Kauçuk Esnek İzoleli Tel Fiberglas Örgülü UL3071
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
Asit Direnci Silikon İzoleli Tel UL3530 150C Veya 200C Çalışma Sıcaklığı
| Adı: | silikon ceketli tel |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 26-1AWG |
Isıtma Sistemi için 150deg UL3135 200c Silikon İzoleli Bakır Tel
| model: | UL3135 |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalay bakır |
| Nominal Gerilim: | 600V |
UL1199 20awg Elektrikli Esnek Bağlantı Teli PTFE Kablo 600V Anma Gerilimi
| Ürün adı: | Elektrik yüksek kaliteli PTFE tel kablosunda UL1199 20awg |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
Mysun Yeşil ve Sarı Işıklar XLPE Bağlantı Kablosu UL3289 14AWG Çin Fabrika Kaynağı
| ad: | XLPE teli |
|---|---|
| model: | AWM3289 |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
UL758 10AWG XLPE Bağlama Teli Alkali Direnci AWM3321
| ad: | XLPE teli |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| boyut: | 30-2 AWG |
22awg UL3320 XLPE İzoleli Kablo bağlantı teli UL sertifikaları
| Voltaj: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 90 ℃ |
| Standart: | UL758 |
22awg UL3320 XLPE İzoleli Kablo bağlantı teli UL sertifikaları
| Voltaj: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 90 ℃ |
| Standart: | UL758 |
600V 305m XLPE Bağlama Teli 22 Ölçü AWM3321 Kalaylı Bakır
| model: | AWM3321 |
|---|---|
| yalıtım: | XLPE |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
VDEH05SS-F Motor Jeneratör 4 * 1.5mm için Çok Çekirdekli Bakır Silikon İzoleli Tel
| anma gerilimi: | 450V/750V |
|---|---|
| anma sıcaklığı: | 150C |
| Teslimat süresi: | 7-15 Gün |

