Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ silicone hook up wire ] eşleşme 165 Ürünler.
Çalışma Sıcaklığı 200 Derece ile Yaygın Olarak Kullanılabilir Silikon Kauçuk 600v Elektrik Teli
| ad: | 18 AWG Silikon İzoleli Tel |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
200C 13-18AWG Yüksek Sıcaklık Telli Tel / 600v Kanca Tel UL3071
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | Cam elyaf |
Onay İzoleli Tel Far İzoleli Endüstriyel Korumalı AWM3135
| tip: | yalıtım |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
Yangından Korunma Esnek İzoleli Tel, 18 Awg 600v Telli Tel UL3132
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı Bakır |
| Boyut: | 30AWG-16AWG |
600V Yüksek Gerilim İnce Kurşun Tel, FEP İzoleli Tel UL1901 200 ℃
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| yalıtım: | FEP |
15KV Yüksek Gerilim 16 Awg Tel, UL3239 İzoleli Kablo Asit Direnci
| Nominal Gerilim: | 15kV |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| yalıtım: | FEP |
600V 250C AWM 14 AWG Tel, Yüksek Sıcaklık Kanca Tel UL10362
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250 ℃ |
| İzolasyon: | PFA |
200C UL758 26AWG fiberglas Kauçuk İzoleli Elektrik Teli ısıtma için kancalı tel
| Ürün adı: | Silikon Tel |
|---|---|
| boyut: | 12-26AWG 0,3-1,25 mm2 |
| Nominal Gerilim: | 600V |
Ul Liste Yüksek Gerilim Kanca Kadar Tel, 22 Ölçer İzoleli Örgülü Bakır Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı Bakır |
| Boyut: | 26-1AWG |
Yuvarlak Ev Aletleri Bağlama Teli 22 AWG Awm3289 Alev Geciktirici Kırmızı Far XLPE İzoleli Kablo
| ad: | AWM3289 |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | XLPE |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |

