Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ silicone electrical cable ] eşleşme 511 Ürünler.
UL3122 Esnek Silikon Elektrik Tel 300V Çaplı İletici Kırmızı Siyah Beyaz Renk
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| İzolasyon malzemesi: | Silikon Kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzeme: | Kalaylı Bakır |
Elektrikli Isıtıcılar İçin Dayanıklı 18AWG Yüksek Sıcaklık Silikon İzoleli Tel UL3134
| Adı: | Yüksek Sıcaklık Silikon Tel Kablo |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 18AWG, 16AWG, 14AWG, 12AWG |
Silikon Tel UL3135 600V 200C Yüksek Sıcaklık Elektrik Kablosu, Kalaylı Bakır ile Akıllı Cihazlar İçin
| İletken malzemesi: | Bakır |
|---|---|
| Çap: | 12 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 8 AWG, 24 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 6 AWG, 2 AWG, 4 AWG, 26AWG 28AWG 30AW |
| Yalıtım malzemesi: | Silikon Kauçuk |
UL3135 Silikon ipli tel 16AWG - 30AWG Kullanılan elektrik kablosu
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Kullanımı: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Fiberglas Örgülü Elektrik Kablosu silikon yalıtım teli Isı Korumalı
| Insulation: | silicone rubber |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı Bakır |
| Boyut: | 26-20AWG |
Mikrodalga Fırın Alev Dayanıklı için Yumuşak Yüksek Sıcaklık Isıya Dayanıklı Elektrik Kablosu
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| Orkestra şefi: | 1-1mil ısıtma alaşımlı bakır |
Seçeneği İçin Yangına Dayanıklı Silikon İzoleli Test Kurşun Tel 26AWG-12AWG 0.3mm-2.5mm
| Adı: | silikon tel kablosu |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 26AWG-12AWG, 0.3-2.5mm |
Tek çekirdekli bakır FEP ev elektrik kablosu ve tel 1.5mm 2.5mm 4mm 6mm 10mm
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Kullanımı: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
UL 2 - 14 AWG Silikon Elektrikli Tel Esnek Yüksek Sıcaklıklı Silikon Tel
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Kullanımı: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Bakır iletken silikon kauçuk kablo yağ direnci 2.5mm
| ozon direnci: | - İyi. |
|---|---|
| Sıcaklık derecesi: | 200°C |
| Yağ Direnci: | - İyi. |

