Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ silicone electrical cable ] eşleşme 511 Ürünler.
600V 150C UL3137 Silikon Kaplı Tel 305m/ Rulo Kalaylı Bakır Elektrik Kablosu
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
600V UL3135 Silikon Kauçuk Kablo Kalaylı Bakır 16awg Tel
| ad: | Yüksek Gerilim Silikon Tel |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
UL3222 Lighting 305m/ Roll Silicone Flexible Cable 150C Nickel Plated Copper Wire
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
600V 4 - 28 Awg Silikon Kauçuk Kablo Esnek 1.5/2.5/3mm Elektrikli Silikon Tel
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Kullanımı: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
600V 4 - 28 Awg Silikon Kauçuk Kablo Esnek 1.5/2.5/3mm Elektrikli Silikon Tel
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Kullanımı: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Otomobil uygulamaları için 600V derecelendirme ve 200C sıcaklığa dirençli Süper Yumuşak 14AWG Silikon yalıtımlı tel
| İletken malzeme: | Kalaylı bakır tel |
|---|---|
| Çap: | 14AWG |
| Yalıtım malzemesi: | Silikon kauçuk |
UL3222 Aydınlatma 305m/ Rulo Silikon Esnek Kablo UL758 Nikel Kaplama Bakır Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
UL3530 Yüksek sıcaklıklı silikon yalıtılmış tel 200C uygulamaları için tencerelenmiş bakır iletkenli
| İletken malzemesi: | Kalaylı bakır tel |
|---|---|
| Çap: | 1 AWG, 2 AWG, 4 AWG, 6 AWG, 8 AWG, 10 AWG, 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 2 |
| Yalıtım malzemesi: | Yaklaşık 7 gün |
CCC UL3068 Silikon Kablo Kablosu 150c Örgülü İletken
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Sarı |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
VDE Bakır Silikon Kauçuk Kablo 450V Örgülü 3 Çekirdekli Xlpe Fiberglas
| iletken malzeme: | bakır veya kalaylı bakır |
|---|---|
| Uygulama: | Isıtma, motor, trafo sargıları ve benzeri, elektrikli alet, mekanik ve elektrikli makine vb. |
| Yalıtım malzemesi: | Fiberglas silikon tel |

