Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ silicone electrical cable ] eşleşme 511 Ürünler.
Bakır iletken silikon kauçuk kablo yağ direnci 2.5mm 1.5mm 1mm
| ozon direnci: | - İyi. |
|---|---|
| Sıcaklık derecesi: | 200°C |
| Yağ Direnci: | - İyi. |
Bakır iletken silikon kauçuk kablo yağ direnci 2.5mm
| ozon direnci: | - İyi. |
|---|---|
| Sıcaklık derecesi: | 200°C |
| Yağ Direnci: | - İyi. |
Güvenli bakır iletken silikon yalıtım kablosu Yüksek esneklik
| Esneklik: | Yüksek |
|---|---|
| Malzeme: | Silikon kauçuk |
| ozon direnci: | - İyi. |
Güvenli bakır iletken silikon yalıtım kablosu Yüksek esneklik
| Esneklik: | Yüksek |
|---|---|
| Malzeme: | Silikon kauçuk |
| ozon direnci: | - İyi. |
LED Aydınlatma için 150C Telli 22AWG 600V Silikon Elektrik Telleri UL758
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Mavi/Beyaz/Kırmızı/Kahverengi/Sarı/Yeşil/Sarı Yeşil/Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
600V 12AWG 100m/ Rulo Silikon İzoleli Kablo Bakır Elektrik Teli UL3071
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon lastik |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
Ev Aletlerinde / Aydınlatmada / Isıtıcıda Kullanılan Silikon Kauçuk İzoleli Tel Kalaylı Bakır Yüksek Sıcaklık Elektrik Telleri
| Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200°C |
| standart: | UL758 |
Halojensiz UL3071 Silikon Fiberglas Kablo 13awg Kalaylı Bakır
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
VDE Belgeli Isıya Dayanıklı Elektrik Kablo Nikel Pltaed Bakır H05S-K 300 / 500V 180C
| Anma gerilimi: | 300 / 500v |
|---|---|
| Nominal ısı: | 180C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
Ev Aletleri UL3135 için Ultra Esnek Silikon İzoleli Telli Isı Yalıtım Kablosu
| Adı: | Esnek Silikon İzoleli Tel |
|---|---|
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
| Standart: | UL758 |

