Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ silicone electrical cable ] eşleşme 511 Ürünler.
UL10362 600V 250C 4-26AWG PFA yalıtım elektrik kablosu endüstriyel tozlu robot aydınlatma kabloları için VW-1
| Uygulama: | Ev Aletleri / Isıtıcı / Aydınlatma /İha |
|---|---|
| Standart: | UL758 |
| Teslim süresi: | 7-15 gün |
UL10362 600V 250C 4-26AWG PFA yalıtım elektrik kablosu endüstriyel tozlu robot aydınlatma kabloları için VW-1
| Application: | Home Appliance / Heater/ Lighting /Uav |
|---|---|
| Standard: | UL758 |
| Delivery Time: | 7-15 Days |
18 AWG Silikon Kauçuk İzoleli Tel Yüksek Gerilim Elektrik Kablosu
| anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal Sıcaklık: | 200C |
| Teslimat süresi: | 7-15 Gün |
VDEH05SJ-K 150C Dokuma Silikon İzoleli Tel Yüksek Gerilim Elektrik Kablosu
| anma gerilimi: | 450V/750V |
|---|---|
| anma sıcaklığı: | 150C |
| Teslimat süresi: | 7-15 Gün |
UL10362 Geciktirici Kaplamalı PFA İzoleli Tel Yüksek Gerilim Elektrik Kablo Teli 28AWG
| anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| anma sıcaklığı: | 250 Derece |
| Teslimat süresi: | 7-15 Gün |
Kalaylı Bakır Silikon Elektrik Teli, UL Listeli 26 AWG Silikon Esnek Kablo
| Adı: | AWM3135 Silikon Esnek Kablo |
|---|---|
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
26 AWG Ev Aletleri İçin Isıya Dayanıklı Silikon Kauçuk İzoleli Tel Kablo UL3135
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
Ev Aletleri için Ultra Esnek Silikon İzoleli Tel Isıya Dayanıklı Kablo UL3135
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
Işıklar için 3135 Telli Silikon Kauçuk İzoleli Tel 14AWG
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
AWM 3071 Kalaylı Bakır Silikon Kauçuk İzoleli Tel Pirinç Pişirici Kurşun Tel
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |

