Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ heat resistant thin insulated wire ] eşleşme 448 Ürünler.
Isıya Dayanıklı 300V 200C İzoleli Tel UL1332 Farklı Renkler İsteğe Bağlı
| İzolasyon: | FEP |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 30AWG-10AWG |
24awg esnek ısıya dayanıklı UL 3133 Silikon Kauçuk Yalıtımlı Tel kalaylı bakır tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
Dayanıklı Isıya Dayanıklı 26 Awg Tel, Kaplamalı Elektrik Tel
| İletken Tipi: | telli |
|---|---|
| Renk: | Beyaz, siyah, kırmızı, kahverengi, sarı, mavi, karanfil |
| Anma gerilimi: | 600V |
Alev Geciktirici Silikon Kauçuk İzoleli Kablo, Elektrikli Isıtıcı Tel UL3222
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Esnek Tek Çekirdekli Silikon Kauçuk İzoleli Kablolar VDE H05S-K Kılıfsız Isıya Dayanıklı
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi: | Silikon Kauçuk ekstrüde |
| İletken malzeme: | Kalaylı Bakır |
Fiberglas Örgü Isıtıcı Hook Up Tel, Ev Elektrik Kablosu UL5128 300 v 450c
| Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 450C |
| İzolasyon: | Mika |
Silikon İzolasyon Fiberglas Örgülü Tel Isıya Dayanıklı VDE Sertifikalı H05SJ-K
| Anma gerilimi: | 300 / 500v |
|---|---|
| Nominal ısı: | 180C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk ve cam elyaf örgü |
Isıya Dayanıklı 18 Awg Elektrikli Hook Up Kablo, ROHS Halojen içermeyen Tel UL3266
| Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 125℃ |
| Standart: | UL758 |
UL3122 Fiberglas Örgülü Teller Silikon Kauçuk İzolasyon 305m / Rulo
| Modeli: | UL3122 |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon lastik |
| Ceket: | Fiberglas |
Silikon Kauçuk Awm3122 26AWG Kırmızı Far XLPE Tel
| model: | UL3122 |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Kondüktör: | Nikel kaplı bakır |

