Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ heat resistant thin insulated wire ] eşleşme 448 Ürünler.
UL1726 4 / 0AWG Alçak Gerilim Telli Kalaylı Bakır PFA İzoleli Tel kırmızı beyaz mavi siyah
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | PFA |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
22AWG esnek tel UL3136 silikon kauçuk yalıtımlı tel katı iletken
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 26AWG, 24AWG, 22AWG, 20AWG |
600 volt tel UL3240 küçük ev aletleri için silikon kauçuk yalıtımlı tel
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 28-10AWG |
Süper esnek tel UL3367 silikon kauçuk yalıtımlı tel kalaylı bakır iletken
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 26-10AWG |
20awg esnek UL 3132 Silikon Kauçuk Yalıtımlı Tel kalaylı bakır tel
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
Yüksek çalışma sıcaklığı silikon kauçuk yalıtımlı tel UL3253 250C
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Orkestra şefi: | nikel kaplı bakır |
| Boyutu: | 30-12AWG |
Isıtıcılar İçin Yüksek Dereceli Sıcaklık Mika İzoleli Tel UL758 UL1581 Standardı
| İzolasyon: | Mika |
|---|---|
| Orkestra şefi: | nikel kaplı bakır veya saf nikel |
| jaket: | Cam elyaf örgü |
VDE VDE H05S-K Esnek Tek Damarlı Silikon Kauçuk İzoleli Kablolar Isıya Dayanıklı siyah beyaz kırmızı
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
8 Awg 125C Yüksek Gerilim XLPE Kanca Kadar Tel 600V UL3195 Isıya Dayanıklı
| Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 125℃ |
| Standart: | UL758 |
Elektrikli Bakır FEP İzoleli Tel Isıtma Uygulaması 16AWG
| anma gerilimi: | 30V |
|---|---|
| Nominal Sıcaklık: | 105 Derece |
| Teslimat süresi: | 7-15 Gün |

