Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 305m roll ul tinned copper wire ] eşleşme 768 Ürünler.
AWM3321 XLPE Bağlama Teli Şirket sarı far tedarik ediyor
| ad: | XLPE teli |
|---|---|
| model: | AWM3321 |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Silikon Kauçuk UL3068 Fiberglas Örgülü Teller İzolasyon 30AWG
| Ürün adı: | UL3068 |
|---|---|
| yalıtım: | silikon kauçuk fiberglas örgülü |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Ev aletleri ve aydınlatma için CCC AWM3133 Silikon Kauçuk Far İzoleli Tel
| ad: | 22 AWG Silikon İzoleli Tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon lastik |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Ul Liste Yüksek Gerilim Kanca Kadar Tel, 22 Ölçer İzoleli Örgülü Bakır Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı Bakır |
| Boyut: | 26-1AWG |
Örgülü Fiberglas İzoleli Bakır Tel UL3122 20awg 18awg 16awg UL Sertifikalı
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 26AWG-16AWG, 0.3-1.25mm |
Seçeneği İçin Yangına Dayanıklı Silikon İzoleli Test Kurşun Tel 26AWG-12AWG 0.3mm-2.5mm
| Adı: | silikon tel kablosu |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 26AWG-12AWG, 0.3-2.5mm |
Fiberglas Örgülü Elektrik Kablosu silikon yalıtım teli Isı Korumalı
| Insulation: | silicone rubber |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı Bakır |
| Boyut: | 26-20AWG |
Elektrikli Isıtıcılar İçin Dayanıklı 18AWG Yüksek Sıcaklık Silikon İzoleli Tel UL3134
| Adı: | Yüksek Sıcaklık Silikon Tel Kablo |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 18AWG, 16AWG, 14AWG, 12AWG |
Ev Aletleri Kablo Demeti İçin Isıya Dayanıklı Fiberglas Örgülü Tel UL3550
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır veya çıplak bakır |
| Boyutu: | 22-12AWG |
VDE Sertifikası H05SJ-K Break Maker Ev Aletleri Için Fiberglas Örgülü Tel
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 0.5-2.5mm |

