Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 305m roll ul tinned copper wire ] eşleşme 768 Ürünler.
Elektrikli Su Isıtıcısı 200C Silikon Kauçuk İzoleli Tel UL3135
| Yalıtım Malzemesi:: | Silikon |
|---|---|
| Sertifika:: | ISO9001 / ISO14001 / OHSAS18001 / CCC |
| Nominal Sıcaklık:: | 200C |
Endüstriyel Kullanım için Özelleştirilmiş Bakır Kaplı Çelik Tel Elektrik Teli Pigtail Kablo
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon kauçuk + fiberglas |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
Silikon Cam Örgülü Elektrik Teli UL3122 Elektrik Teli 200c Isı Direnci Teli
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon kauçuk + fiberglas |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
Ev Aletleri Kablolaması için UL3122 Silikon Örgülü Tel
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon kauçuk + fiberglas |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
Bakır Çekirdek UL4330 18AWG Esnek Bükülü Tel Silikon Kauçuk
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | Kalaylı bakır tel |
Çok Çekirdekli 4 * 18 Awg Özel Elektrik Teli Yüksek Gerilim Direnç UL4271
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| Kondüktör: | Kalaylı bakır tel |
Isı Ürün UL4297 için 20-26 Awg Yağa Dayanıklı Özel Elektrik Teli
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | Kalaylı bakır tel |
Ev Aletleri İzoleli Hoparlör Tel, Kauçuk Test Kurşun Tel UL 4330
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | Kalaylı bakır tel |
2 Pins 16 Ölçer Yüksek Sıcaklık Tel, Silikon Ceketli Kablo 300V 200 ℃
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| Kondüktör: | Kalaylı bakır tel |
OEM 30 Awg Özel Elektrik Kablo Ve Kabloları Silikon Yalıtım 30V 150C Asit Direnci
| Nominal Gerilim: | 30V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | Kalaylı bakır tel |

