Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 305m roll ul tinned copper wire ] eşleşme 768 Ürünler.
Esnek VDE 150mm Fiberglas İzoleli Bakır Tel 300V
| yalıtım: | Fiberglas |
|---|---|
| Kaplama: | Silikon lastik |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
UL3135 600V Fabrika Kaynağı Endüstriyel Makine Elektrikli Isıtma Elemanı Silikon İzoleli Bakır Tel Kablo
| ad: | Yüksek Gerilim Silikon Tel |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
Ev Aletleri ve Aydınlatma için Kablo Demeti için 18AWG 22AWG Awm3135 CCC
| ad: | Yüksek Gerilim Silikon Tel |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
16-30awg UL1591 yüksek sıcaklık Yalıtımlı Tel Kalaylı bakır tel
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150℃ |
| İzolasyon: | FEP |
AWM3136 20 AWG Silikon Tel, Kırmızı Yüksek Gerilim Silikon Bakır Tel
| ad: | 20 AWG Silikon Tel |
|---|---|
| model: | AMW3136 |
| yalıtım: | Silikon lastik |
20KV UL3239 Kalaylı Bakır Silikon Tel 2.5mm2 Kesit
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
Elektrik 200C 600V Kalaylı Bakır İzoleli Tel Ul3239
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
Ev Aletleri İzoleli XLPE Bağlantı Teli 305M/ Rulo Bakır İletken
| Malzeme: | XLPE+ KALAYLI BAKIR |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Standart: | UL758 |
305m/ Rulo 200C UL İzoleli Isıtma Teli UL3240 Kalaylı Bakır Kablo
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |
200C Tinned Fiberglass Insulated Copper Wire 305m/ Roll UL3241
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |

