Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 305m roll ul tinned copper wire ] eşleşme 768 Ürünler.
ISO9001 250C Silikon İzoleli Tel Örgülü 600v Kalaylı Bakır
| ad: | Yüksek Gerilim Silikon Tel |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
Fiberglas İzoleli Örgülü Kalaylı Bakır Tel 1.68-2.66mm Çap AWM3122
| İzolasyon: | Cam Elyafı ve Silisikon Kauçuk |
|---|---|
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
| İletken tipi: | telli |
Kalaylı Bakır Silikon Elektrik Teli, UL Listeli 26 AWG Silikon Esnek Kablo
| Adı: | AWM3135 Silikon Esnek Kablo |
|---|---|
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
UL3289 22AWG XLPE Bağlantı Teli / XLPE İzoleli Bakır İletken Elektrik Teli
| ad: | XLPE teli |
|---|---|
| model: | AWM3289 |
| yalıtım: | XLPE |
600V UL3135 Silikon Kauçuk Kablo Kalaylı Bakır 16awg Tel
| ad: | Yüksek Gerilim Silikon Tel |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
Sarı 20 AWG Kalaylı Bakır Tel, Ev Aletleri Esnek Kanca Kayar Tel AWM3289
| Kondüktör: | Kalaylı Bakır |
|---|---|
| Anma gerilimi: | 600-750V |
| Anma Sıcaklığı: | 150°C |
5.97mm UL3075 Fiberglas İzoleli Kablo FT-2 Kalaylı Bakır
| ad: | Fiberglas yalıtımlı silikon tel |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| İletken tipi: | Örgülü |
Mysun Yeşil ve Sarı Işıklar XLPE Bağlantı Kablosu UL3289 14AWG Çin Fabrika Kaynağı
| ad: | XLPE teli |
|---|---|
| model: | AWM3289 |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
FT-2 5.97mm Fiberglas İzoleli Bakır Tel Silikon Kauçuk
| ad: | Fiberglas yalıtımlı silikon tel |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| İletken tipi: | Örgülü |
22awg UL3320 XLPE İzoleli Kablo bağlantı teli UL sertifikaları
| Voltaj: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 90 ℃ |
| Standart: | UL758 |

