Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 305m roll ul tinned copper wire ] eşleşme 768 Ürünler.
600V 150C Silikon Kauçuk İzoleli Kablo UL3134 Kalaylı Bakır
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Kalaylı Bakır 18awg Silikon Kauçuk İzoleli Tel UL3134
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
200C 16-26AWG Silikon Kauçuk İzoleli Tel Kalaylı Bakır UL3135
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ° C |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Kalaylı Bakır UL3271 12AWG XLPE Bağlama Teli AWM3271
| ad: | XLPE elektrik teli |
|---|---|
| model: | AWM3271 |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Aydınlatma 12awg VDE Silikon Bakır Tel UL3134 600V
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
İç İzolasyonlu Direnç Teli Beyaz Kalaylı Bakır AWM1007 Ev İçin
| Madde: | PVC yalıtımlı bakır tel |
|---|---|
| Orkestra şefi: | Kalaylı bakır tel |
| OD: | 0,24-1,50 mm |
Ev Mutfak İçin AWM1007 610m Kalaylı Bakır PVC Tel UL758
| madde: | PVC yalıtımlı bakır tel |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı bakır tel |
| OD: | 0,24-1,50 mm |
5 Pin 200C Özel Elektrik Teli Telfon İzolasyon Ceketi Isıtma Kablosu
| Nominal Gerilim: | 450V / 750V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| yalıtım: | FEP veya PFA |
300V PVC Kılıflı İzoleli Bakır Tel Kablo UL1430 Kalaylı İletken Tel
| yalıtım: | PVC |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı Bakır Tel |
| OD: | 1.90-10.66mm |
OD 10.66mm PVC Kılıflı Kablo UL758 AWM1015 Kalaylı Bakır
| yalıtım: | PVC |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı bakır tel |
| OD: | 1,90-10,66 mm |

