Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 305m roll ul tinned copper wire ] eşleşme 768 Ürünler.
24awg esnek ısıya dayanıklı UL 3133 Silikon Kauçuk Yalıtımlı Tel kalaylı bakır tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
600V 200C FEP İzoleli Bakır Tel UL1330 FEP Ev Aletleri İçin Yalıtım Teli
| anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| anma sıcaklığı: | 200℃ |
| yalıtım: | FEP |
Elektronik Ekipman için Kalaylı PVC İzoleli Bakır Tel 12 AWG
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | Çeşitli |
Elektronik Ekipman için 32AWG PVC İzolasyon Kalaylı Bakır Bağlantı Teli
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | Çeşitli |
LED Aydınlatma için Katı PVC İzoleli Bakır Tel Kalaylı Bakır Bağlantı Kablosu 30AWG
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | Çeşitli |
CSA UL3135 Silikon Esnek Yalıtımlı Tel 16AWG 305M/ Rulo
| Ürün adı: | UL3135 |
|---|---|
| Renk: | siyah beyaz kırmızı |
| yalıtım: | silikon |
Ev Kablolama için UL1015 Telli PVC İzoleli Tel Kalaylı Bakır Kablo
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | Çeşitli |
UL3135 Silikon Kauçuk Isı Direnci Yalıtımlı Isıtma Teli Kalaylı Bakır 22 AWG
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
UL3135 Silikon Kauçuk İzoleli Isıtma Teli Yüksek Sıcaklık Kalaylı Bakır
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
300V 20AWG 150C Silikon İzoleli Tel UL3140 Kalaylı Bakır Elektrik Teli
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |

