Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 26awg high temperature insulation wire ] eşleşme 131 Ürünler.
Awm3122 Çok Fonksiyonlu Beyaz Örgülü Bağlantı Teli Çevre Dostu
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon kauçuk + fiberglas |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
Awm3122 Çok Fonksiyonlu Beyaz Örgülü Bağlantı Teli Çevre Dostu
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon kauçuk + fiberglas |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
Elektrikli Aletler Silikon İzoleli Tel Örgülü İletkenli Süper Esnek
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
Yüksek Sıcaklık Silikon Kauçuk İzoleli Tel Esnek UL3241 Nem Geçirmez
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| Orkestra şefi: | nikel kaplı veya gümüş kaplı bakır tel |
305m / rulo 26AWG UL3172 Fiberglas Örgülü Silikon Tel
| yalıtım: | Silikon |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| boyut: | 18-26AWG |
Far 600V UL 3137 için 150deg Silikon Kauçuk İzoleli Tel 24awg
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Esnek Silikon İzolasyon Kalaylı Bakır Örgülü Tel Düşük Eksantriklik
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 26AWG-16AWG, 0.3-1.25mm |
ev aletleri için elektrik esnek Tel UL3122 20awg 18awg 16awg
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| boyut: | 26AWG-16AWG, 0,3-1,25 mm |
UL8298 Sağlık ekipmanları ve yüksek sıcaklık uygulamaları için katı iletkenli ve yuvarlak şekilli PFA tel
| İletken malzemesi: | Kalaylı bakır |
|---|---|
| Çap: | 10 AWG, 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 26AWG |
| Yalıtım malzemesi: | PFA |
0.3-2.5mm2 UL3135 12-26AWG Esnek Elekrik Tel Kalaylı Bakır
| Uygulamalar: | endüstriyel güç, ev aletleri |
|---|---|
| Renkler: | Tüm renkler |
| Standart: | UL 758 |

