Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 26awg high temperature insulation wire ] eşleşme 131 Ürünler.
300V 150C Flexible Electrical Wire UL1333 26AWG FEP Insulated Wire
| Ürün adı: | UL1333 26AWG FEP İzolasyon Teli Kaplı Tel |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
610m/ Roll Silicone Rubber Insulated Wire VDE UL3135 Flexible Silicone Wire 26AWG
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ° C |
| Adedi: | 3050M |
200C UL758 26AWG fiberglas Kauçuk İzoleli Elektrik Teli ısıtma için kancalı tel
| Ürün adı: | Silikon Tel |
|---|---|
| boyut: | 12-26AWG 0,3-1,25 mm2 |
| Nominal Gerilim: | 600V |
UL3512 High Temperature Silicone Insulated Wire with 200C Rating and Round Shape for Industrial Applications
| İletken malzeme: | Bakır |
|---|---|
| Yalıtım malzemesi: | Lastik |
| Nominal Voltaj: | 600 V |
Far 600V UL 3137 için 150deg Silikon Kauçuk İzoleli Tel 24awg
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
20 22 24AWG Mika İzoleli Tel 450C Yüksek Sıcaklık UL5107 Nikel Kaplama
| Kalem: | Mika yalıtımlı tel |
|---|---|
| yalıtım: | Mika + cam |
| Orkestra şefi: | Nikel kaplı bakır |
8 Renk Awm5107 UL758 Nikel PlatingMica İzoleli Tel
| madde: | Mika yalıtımlı tel |
|---|---|
| yalıtım: | Mika + cam |
| Kondüktör: | nikel kaplı bakır |
Awm3122 Esnek Yüksek Gerilim Silikon Kauçuk İzolasyon Teli Fiberglas Örgü Kablo Yeşil
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon kauçuk + fiberglas |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
Awm3122 Esnek Yüksek Gerilim Silikon Kauçuk İzolasyon Teli Fiberglas Örgü Kablo Yeşil
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon kauçuk + fiberglas |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
Örgülü Fiberglas İzoleli Bakır Tel UL3122 20awg 18awg 16awg UL Sertifikalı
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 26AWG-16AWG, 0.3-1.25mm |

