Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 26awg high temperature insulation wire ] eşleşme 130 Ürünler.
UL3172 FT2 Tinned Copper Insulation Wire 600V 200C Stranded 18-26AWG
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
200C 16-26AWG Silikon Kauçuk İzoleli Tel Kalaylı Bakır UL3135
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ° C |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
UL3122 300V 26AWG Örgülü Silikon İzoleli Tel FT2 alev Testi
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
Ul3071 100m/ Rulo Silikon Kauçuk İzoleli Kablo 26awg Yüksek Gerilim Bakır Tel
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon lastik |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
UL 2 - 14 AWG Silikon Elektrikli Tel Esnek Yüksek Sıcaklıklı Silikon Tel
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Renk: | Beyaz |
| Kullanımı: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Ev Aletlerinde / Aydınlatmada / Isıtıcıda Kullanılan Silikon Kauçuk İzoleli Tel Kalaylı Bakır Yüksek Sıcaklık Elektrik Telleri
| Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200°C |
| standart: | UL758 |
Isıtıcılar için Nikel Kaplama İletken 26AWG Mika İzoleli Tel UL5107
| Ürün adı: | UL5107 mika tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon lastik |
| Kondüktör: | nikel kaplı bakır |
300V 150C Esnek İzoleli Tel E239689 UL1333 26AWG FEP Yalıtım Uzun Ömrü
| Ürün adı: | UL1333 26AWG FEP İzolasyon Teli Kaplı Tel |
|---|---|
| Renk: | tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
UL Onaylı Kaplanmış Esnek İzoleli Tel E239689 UL1331 26AWG FEP
| Ürün adı: | UL1331 26AWG FEP İzolasyon Teli Kaplı Tel |
|---|---|
| Renk: | tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
E239689 UL1332 26AWG FEP İzolasyon Teli Kaplamalı Nikel Kaplama Bakır İletken
| Ürün adı: | UL1332 26AWG FEP İzolasyon Teli Kaplı Tel |
|---|---|
| Renk: | tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |

