Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 26awg high temperature insulation wire ] eşleşme 131 Ürünler.
Alçak gerilim 300V UL1726 10-26AWG Telli Kalaylı Bakır PFA İzoleli Tel ev aletleri ısıtıcı kırmızı sarı yeşil beyaz
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | PFA |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
UL3137 Standart 26 Awg Silikon Tel / Isıya Dayanıklı Aletler Tel 600V
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı Bakır |
| Boyut: | 26AWG, 24AWG, 22AWG, 20AWG |
Yüksek sıcaklık esnek 20-26 Awg UL3140 Silikon Kauçuk İzoleli kalaylı bakır elektrik Teli
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
600V 150C UL3137 silicon rubber wire Tinned Copper Electric wire for electrical appliance
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
Elektrik Motorları Aydınlatma Silikon Kauçuk İzoleli Tel UL758 Kalaylı Bakır Kablo
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
300V 20AWG 150C Silikon İzoleli Tel UL3140 Kalaylı Bakır Elektrik Teli
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
awm 22 Ölçer esnek UL3212 Isıya Dayanıklı Silikon Kauçuk İzoleli elektrik Teli
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Silikon elektrik iç bağlantı telleri 150C 300v kalaylı bakır teller ve kablolar
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Fiberglas Örgülü Awm UL3122 20AWG Kırmızı Silikon İzoleli Tel Elektrik Teli
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon kauçuk + fiberglas |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
Elektrikli Motosikletler Silikon XLPE Yalıtım Telleri 600v 305M/ Rulo
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Sarı yeşil |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |

