Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 26awg high temperature insulation wire ] eşleşme 131 Ürünler.
26awg 200C UL1709 PFA Motosiklet için yüksek sıcaklık Yalıtımlı Tel
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | PFA |
UL3239 FEP Kablosu, Endüstriyel Güç Uygulamaları için 15000V Anma Gerilimi ve 200C Yüksek Sıcaklık
| İletken malzemesi: | Kalaylı bakır |
|---|---|
| Çap: | 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 26AWG |
| Yalıtım malzemesi: | Şubat |
UL10362 PFA Kablo 600V 250°C Endüstriyel Uygulamalar için Yüksek Sıcaklık Sensör Kablosu
| İletken malzemesi: | Kalaylı bakır |
|---|---|
| Çap: | 10 AWG, 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 6 AWG, 8 AWG, 4 AWG, 2 AWG, 1 AWG, 2 |
| Yalıtım malzemesi: | Lastik |
26awg XLPE 150C 600V Silikon İzoleli Tel UL3134 Kalaylı Bakır İletken Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
UL3135 12-26AWG 600V High Temperature Silicone Insulated Wire for Industrial and Home Appliance
| İletken malzeme: | Bakır |
|---|---|
| Çap: | 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG |
| Yalıtım malzemesi: | Kauçuk, silikon fiberglas örgü kauçuk |
Ev Aygıtlarında/Aydınlatmalarda/Sıcaklıkta Kullanılan Konserve Bakır Silikon Kauçuk İzole Tel
| Voltaj: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200°C |
| Standart: | UL758 |
UL3122 Kalay Bakır İzoleli Teller 300V 200℃ UL758 Aydınlatma İçin
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| Standart: | UL758 |
Cam 26AWG Mika İzoleli Tel UL5107 Nikel Kaplama İletken
| Product namee: | UL5107 mica wire |
|---|---|
| Ambalaj bilgileri: | 305 m / rulo |
| Teslim süresi: | 7-15Çalışma Günleri |
Nickel Plated UL1333 FEP Flexible Insulated Wire 26AWG Copper
| Ürün adı: | UL1333 26AWG FEP İzolasyon Teli Kaplı Tel |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
E239689 26AWG FEP Insulation Wire UL1332 Nickel Plated Copper Conductor
| Ürün adı: | UL1332 26AWG FEP İzolasyon Teli Kaplı Tel |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |

