Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ ul758 high voltage electrical wire ] eşleşme 385 Ürünler.
200C Yüksek Sıcaklık Elektrik PTFE Tel Kalaylı Bakır 22AWG 3mm
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Telli kalaylı bakır |
| Başvuru: | Isıtma, Endüstriyel, elektrikli cihaz, Kablolama, ev aletleri |
UL3074 12 AWG Elektrik Teli, Isıya Dayanıklı Elektrik Teli 8 Renk İsteğe Bağlı
| Adı: | Silikon tel yalıtımlı cam elyafı |
|---|---|
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
| Anma gerilimi: | 600V |
Ul Liste Yüksek Gerilim Kanca Kadar Tel, 22 Ölçer İzoleli Örgülü Bakır Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı Bakır |
| Boyut: | 26-1AWG |
200C 8awg UL1199 PTFE Tel Yüksek Sıcaklık yalıtımlı Tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | PTFE |
20/22 / 24awg UL1330 yüksek sıcaklık Yalıtımlı Tel 200C 600 V
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | FEP |
16-30awg UL1591 yüksek sıcaklık Yalıtımlı Tel Kalaylı bakır tel
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150℃ |
| İzolasyon: | FEP |
18awg 200C UL1592 otomotiv için yüksek sıcaklık İzoleli Tel
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | FEP |
26awg 200C UL1709 PFA Motosiklet için yüksek sıcaklık Yalıtımlı Tel
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | PFA |
Yuvarlak 12 AWG Örgülü Bakır Tel, Yeşil Esnek Elektrik Teli AWM 3135
| Türü: | İzolasyon |
|---|---|
| İletken tipi: | telli |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
Silikon kauçuk yalıtımlı tel UL3123 20AWG elektrikli tel 600 V 150C
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 30AWG-16AWG |

