Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ ul758 high voltage electrical wire ] eşleşme 385 Ürünler.
10KV UL3304 Fiberglas Isıtma Ürünü Yüksek Gerilim İçin İzoleli Bakır Tel
| Gerilim: | 10000V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200C |
| İzolasyon: | Fiberglas |
LED Aydınlatma için 150C Telli 22AWG 600V Silikon Elektrik Telleri UL758
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Mavi/Beyaz/Kırmızı/Kahverengi/Sarı/Yeşil/Sarı Yeşil/Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
UL758 30AWG Örgülü Bakır Tel 600V Yüksek Sıcaklık Yalıtımı
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş kabul |
| kullanım: | Dahili Kablolama |
VDE UL758 XLPE İzolasyonlu Bakır Teller UL 32AWG 7/0.08
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
UL758 8AWG Silikon İzoleli Tel 600V 150C 19/0.75 150 Derece CCC VDE
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Mavi/Beyaz/Kırmızı/Kahverengi/Sarı/Yeşil/Sarı Yeşil/Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Ev 2 Çekirdekli Elektrik Teli, FEP / PFA Endüstriyel Elektrikli Tel ve Kablo
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| yalıtım: | FEP veya PFA |
5 Pins 200C Özel Elektrik Teli Telfon Yalıtım Ceket Isıtma Kablosu
| Nominal Gerilim: | 450V / 750V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| yalıtım: | FEP veya PFA |
Kauçuk Kaplamalı İzoleli Elektrik Teli, 20 AWG Örgülü Bağlantılı Tel Isıya Dayanıklı
| Adı: | Silikon elektrik teli |
|---|---|
| Modeli: | AWM3137 |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
Yüksek Telli Elektrik Bağlantı Teli Silikon Kauçuk Kablo 600V 150 ° C AWM3132
| Adı: | Silikonlu Elektrik Teli |
|---|---|
| Modeli: | AWM3132 |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
12AWG 300V Silikon Teller Elektrik Telleri FT2 UL3254 Nikel Kaplama
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Beyaz |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |

