Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ ul758 high voltage electrical wire ] eşleşme 385 Ürünler.
Nikel Kaplama Bakır Tel PVC İzolasyon Malzemesi ve Bükülü İletken Tipi Mysun Fabrikası Ucuz Elektrik Teli
| yalıtım: | XLPVC |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı bakır tel |
| OD: | 1,90-5,05 mm |
Endüstriyel Makine UL3550 İçin Isıya Dayanıklı Fiberglas İzoleli Bakır Tel
| Gerilim: | 10000V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200C |
| İzolasyon: | Fiberglas |
PFA Yalıtımlı Kablo, Endüstriyel Makine İçin AWM10362 Kaplı Tel
| Madde: | yalıtımlı tel |
|---|---|
| Orkestra şefi: | Nikel kaplı bakır tel |
| OD: | 0.90-15.66 mm |
150 Santigrat 300V Silikon Kauçuk Tel İzoleli AWM3068 İnşaat 7 / 0.10mm
| Malzeme: | Kırmızı, siyah, yeşil, mavi, kahverengi, beyaz, sarı / yeşil, vb |
|---|---|
| İletken malzeme: | Bakır, bakır veya kalaylı bakır |
| Uygulama: | mekanik ve elektrikli makine vb |
Fiberglas Örgülü Awm UL3122 20AWG Kırmızı Silikon İzoleli Tel Elektrik Teli
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon kauçuk + fiberglas |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
600V 125C XLPE İzoleli Tel 20AWG 21/0.18 Elektrik Telleri Tedarikçileri
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Alçak Gerilim UL3302 30V XLPE Bakır Teller 105c Sarı
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
300V Voltaj Direnci Silikon Kauçuk 20 AWG 7/031 Kalaylı Bakır Teller
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Silikon elektrik iç bağlantı telleri 150C 300v kalaylı bakır teller ve kablolar
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Kablo elektrikli otomotiv kalaylı bakır teller 12awg 600V teller
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Mavi |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |

