Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ ul758 high voltage electrical wire ] eşleşme 385 Ürünler.
150C UL3133 Esnek Silikon Test Ucu Kalaylı Bakır Elektrik Teli 305m/ Rulo
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
high temperature silicone wire UL3138 Tinned Copper Insulated Wire white black red color
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
Ev Aletlerinde / Aydınlatmada / Isıtıcıda Kullanılan Silikon Kauçuk İzoleli Tel Kalaylı Bakır Yüksek Sıcaklık Elektrik Telleri
| Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200°C |
| standart: | UL758 |
Yüksek Voltajlı Cam Elyafı İzole Bakır Tel Ev için UL3254 Standartı
| voltage: | 10000V |
|---|---|
| temperature: | 250C |
| insulation: | fiberglass |
250C Yüksek Sıcaklık Elektrik Kablosu, 24 Awg Örgülü Tel UL3252
| Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 250C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
UL 200C Silicone Rubber Insulated Wire UL3512 305m/ Roll High Temp Silicone Wire
| Ürün adı: | UL3512 |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon lastik |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
15KV Yüksek Gerilim 16 Awg Tel, UL3239 İzoleli Kablo Asit Direnci
| Anma gerilimi: | 15kV |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | FEP |
24 Ölçer Yüksek Gerilim Silikon Tel, Silikon Elektrik Kablosu Yanmaz
| Adı: | Yüksek Gerilim Silikon Tel |
|---|---|
| İletken tipi: | telli |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
Çok Renkli Silikon Hoparlör Kablosu / Yüksek Sıcaklık Elektrik Teli 22 AWG
| Adı: | Yüksek Sıcaklık Elektrik Teli |
|---|---|
| İletken tipi: | telli |
| Uygulama: | Ev Aletleri, Far |
UL10362 PFA Insulation Flexible Electrical Wire Nickel Plated Copper 600V 250C for home appliance
| Ürün adı: | UL10362 PFA İzolasyon Isıtma Direnci Elektrik Teli |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |

