Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ ul758 high voltage electrical wire ] eşleşme 385 Ürünler.
Aydınlatma için Elektronik FEP İzoleli Tel Kalaylı Bakır İletken UL1592
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| iletken malzeme: | Telli kalaylı bakır |
| Başvuru: | Isıtma, Endüstriyel, elektrikli cihaz, Kablolama, ev aletleri |
UL1591 kaplı FEP İzoleli Tel 300V Isıtma için Kalaylı Bakır
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Telli kalaylı bakır |
| Başvuru: | Isıtma, Endüstriyel, elektrikli cihaz, Kablolama, ev aletleri |
305m/roll Örgülü PVC İzoleli Bakır İletken Ev Kablolama Elektrik Kablosu
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| başvuru: | Çeşitli |
UL1007 Esnek PVC İzoleli Bakır Tel Elektrik Bağlantı Kablosu
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | Çeşitli |
Süper Esnek Silikon İzoleli Tel Ve Kablo Mavi Renk UL3135 600V 200C
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200C |
| Adı: | silikon bakır tel |
Silikon 200 Santigrat 10Awg Esnek Yalıtımlı Tel 1.45mm
| Malzeme: | Silikon lastik |
|---|---|
| yalıtım: | Cam elyaf |
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
200 Santigrat 600v fiberglas Esnek Yalıtımlı Tel Kalaylı Cooper 10Awg
| Malzeme: | Silikon lastik |
|---|---|
| yalıtım: | Fiberglas |
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
Motor için Yüksek Sıcaklık PFA İzoleli Tel Nikel Kaplama Bakır Kablo 1AWG
| Ürün adı: | PFA Tel |
|---|---|
| anma gerilimi: | 450/750V |
| Orkestra şefi: | nikel bakır |
2000Ft / ROLL UL3133 22awg Nikel Kaplama Bakır Fep Tel
| model: | UL3133 |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
Jeneratör için 200C UL3367 Kalaylı Bakır İzoleli Kablo 18AWG VDE
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |

