Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ ul758 high voltage electrical wire ] eşleşme 385 Ürünler.
200c 300v Stranded PFA Insulated Wire UL1726 Flexible Hook Up Wire
| Ürün adı: | UL1726 yalıtım yüksek sıcaklık l dirençli elektrikli bağlantı teli |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
Beyaz Renkli Elektrikli Ocak Teli, UL3075 10 Awg Örgülü Bakır Tel
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | Cam elyaf |
XLPE 20 Awg XLPE Kanca Up Tel Yüksek Sıcaklık Kanca Up Tel Isı Yalıtımı
| ad: | XLPE teli |
|---|---|
| model: | AWM3321 |
| Çap: | 1,86-10,66 mm |
Çin tedarikçisi ul3123 600v 150c silikon kauçuk kalaylı bakır tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| boyut: | 16awg-30awg |
0.3-2.5mm2 UL3135 12-26AWG Esnek Elekrik Tel Kalaylı Bakır
| Uygulamalar: | endüstriyel güç, ev aletleri |
|---|---|
| Renkler: | Tüm renkler |
| Standart: | UL 758 |
0.3-2.5mm2 UL3135 12-26AWG Isıtma sistemi ev aletleri için Kalaylı Bakır bağlantı teli
| Uygulamalar: | endüstriyel güç, ev aletleri |
|---|---|
| Renkler: | Tüm renkler |
| Standart: | UL 758 |
Endüstriyel Güç İçin 150C XLPE Kanca Teli XLPE İzoleli Kablo UL3321 VW-1 18AWG
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Copper 24AWG PFA Flexible Insulated Cable E239689 150V 200C UL1860 For Home
| Ürün adı: | UL1860 yalıtım yüksek sıcaklık l dirençli elektrikli bağlantı teli |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
Flexible 305m/ Roll PFA Hook Up Wire UL1726 250C 300V Tinned Copper
| Ürün adı: | UL1726 yalıtım yüksek sıcaklık l dirençli elektrikli bağlantı teli |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
Ev Aletleri için VDE8298 250 Derece PFA İzoleli Tel Bakır İletken
| Ürün adı: | PFA Tel |
|---|---|
| anma gerilimi: | 450/750V |
| Orkestra şefi: | nikel bakır |

