Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ ul758 high voltage electrical wire ] eşleşme 385 Ürünler.
Isıya Dayanıklı Yüksek Sıcaklık Silikon Kablo, 18-12 AWG Çok Telli Silikon Tel
| Adı: | Yüksek Sıcaklık Silikon Tel |
|---|---|
| Modeli: | AWM3134 |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
UL758 300V 3.70mm PTFE İzoleli Bakır Tel Yüksek Sıcaklık
| madde: | PTFE yalıtımlı tel |
|---|---|
| Kondüktör: | Nikel kaplama / gümüş kaplama bakır tel |
| OD: | 0.90-3.70mm |
UL 3271 XLPE Bağlantı Teli 600V/125C 18awg Ul758 Kırmızı Işık Endüstriyel Elektrikli Isıtıcı
| Ürün adı: | xlpe teller |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır |
| yalıtım: | xlpe Kablo |
UL Listeli PVC İzoleli Bakır Tel / Klima İçin PVC İzoleli Kablo UL1007
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 80 ℃ |
| yalıtım: | PVC |
UL Kaydı 24 AWG Tel, FEP Kaplamalı Kanca Tel 300V 150C Kaplamalı
| İzolasyon: | FEP |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 30AWG-10AWG |
Klima UL1007 için UL Listeli PVC İzoleli Bakır Tel / Pvc İzoleli Kablo
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 80 ℃ |
| yalıtım: | PVC |
Halojensiz XLPE Kanca Kadar Tel Led Işık Kablosu UL3265 UL Onaylı Çok Renkli
| Gerilim: | 150V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 125℃ |
| Standart: | UL758 |
Saf Nikel İletken Mika İzoleli Tel Fiberglas Örgülü 18 Awg UL5107
| anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| anma sıcaklığı: | 450℃ |
| yalıtım: | bardak |
fep tel ve kablo yalıtımlı tel UL1331 seçenekleri için farklı renkler
| İzolasyon: | FEP |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 30AWG-4 / 0AWG |
30-16AWG UL3728 Silikon Kauçuk İzoleli Tel 305m / rulo
| yalıtım: | çift silikon kauçuk |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| boyut: | 30-16AWG |

