Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ ul758 high voltage electrical wire ] eşleşme 385 Ürünler.
ev aletleri için elektrik esnek Tel UL3122 20awg 18awg 16awg
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| boyut: | 26AWG-16AWG, 0,3-1,25 mm |
ev aletleri ısıtma için elektrikli esnek UL3075 fiberglas silikon kauçuk bakır tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| boyut: | 10AWG |
Ev Elektrikli Ev Aletleri yüksek sıcaklık için UL4330 Silikon Kauçuk İzoleli Tel
| ad: | esnek silikon tel |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Uygulama: | Far, Kahve makinesi, Mikrodalga Fırın |
Ev Elektrikli Ev Aletleri yüksek sıcaklık için UL4330 Silikon Kauçuk İzoleli Tel
| ad: | esnek silikon tel |
|---|---|
| İletken tipi: | Örgülü |
| Uygulama: | Far, Kahve makinesi, Mikrodalga Fırın |
16awg 450C Yüksek Sıcaklık Mika İzoleli Tel / Nikel Kaplama Bakır Tel UL5128
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 450 ℃ |
| yalıtım: | Bardak |
16-32AWG Esnek Yalıtımlı Tel Kalaylı Bakır İletken UL1860
| Anma gerilimi: | 150V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| İzolasyon: | PFA |
26 Awg Yüksek Sıcaklık XLPE İzoleli Kablo 600v Kanca Kablolu 150C UL3289
| Gerilim: | 600V-750V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 150℃ |
| Standart: | UL758 |
2.5mm2 UL3135 20AWG Esnek Elekrik Tel Kalaylı Bakır
| Uygulamalar: | endüstriyel güç, ev aletleri |
|---|---|
| Renkler: | Tüm renkler |
| Standart: | UL 758 |
16awg 450C Yüksek Sıcaklık Mika İzoleli Tel / Nikel Kaplama Bakır Tel UL5128
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 450 ℃ |
| yalıtım: | Bardak |
16-32AWG Esnek İzoleli Tel Kalaylı Bakır İletken UL1860
| Nominal Gerilim: | 150V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ℃ |
| yalıtım: | PFA |

