Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ ul758 high voltage electrical wire ] eşleşme 385 Ürünler.
Isıtıcı Kullanımı İçin Fiberglas İzoleli Bakır Teller 22AWG
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon kauçuk + fiberglas |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
10AWG Silikon Kauçuk Tel 1050/0.08 Konserve Bakır UL758
| Conductor Material: | Tinned Copper wire |
|---|---|
| Insulation Material: | Silicone Rubber |
| Rated Voltage: | 600V |
Silikon Kauçuk kaplı UL3512 0.5-4.0sqmm Elektrik Esnek İzoleli Tel
| boyut: | 0.5-4.0sqmm |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| yalıtım: | Silikon lastik |
Kahve Makinesi Elektrik XLPE Telleri 24AWG 11/0.16 VW-1 600 / 750v Anma Gerilimi
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Renk: | Mavi |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
CCC Automobiles FEP Copper Wire 30awg UL1332 200V CSA FEP Insulated Cable
| Grup: | Güneşim |
|---|---|
| certification: | CSA/UL/CCC/VDE/ISO |
| Uygulama: | Isıtma, elektrikli cihaz, ev aletleri |
22 Awg Silikon Fiberglas İzoleli Bakır Tel UL 3122 Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı
| Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
XLPE Endüstriyel Makine İçin Askı Teli 18AWG 0.30-7.60mm Çap
| madde: | XLPE Bağlama teli |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600-750V |
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
18AWG Elektrikli Silikon İzoleli Tel UL3367 Standart Isıtıcılar İçin Rulo Başına 305
| Madde: | Silikon yalıtımlı tel |
|---|---|
| Orkestra şefi: | Kalaylı Bakır |
| OD: | 1.38-2.07 mm |
CSA Silikon Kauçuk 0.5-4.0sqmm Esnek İzoleli Tel UL3512
| boyut: | 0.5-4.0sqmm |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| yalıtım: | Silikon lastik |
Motorlu Elektrikli Arabalar için 300V UL1858 FEP İzoleli Tel 20AWG
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş kabul |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |

