Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ ul758 high voltage electrical wire ] eşleşme 385 Ürünler.
404 Not Found
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Mavi |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Elektrikli Motosikletler Silikon XLPE Yalıtım Telleri 600v 305M/ Rulo
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Sarı yeşil |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Elektrikli Alet İçin İzoleli 26AWG XLPE Kancalı Tel VDE
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Elektrikli Ürün için CCC 16AWG 600V VDE Silikon İzoleli Tel UL3212
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Mavi/Beyaz/Kırmızı/Kahverengi/Sarı/Yeşil/Sarı Yeşil/Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Ev Aletleri için 305M / Rulo Elektrikli XLPE Tel 24AWG 600V 125C
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
|---|---|
| Renk: | Mavi |
| Kullanımı: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
AWM1331 İç İzolasyon Telleri Ev Mutfaklarında Kullanılan Beyaz Kalaylı Bakır Tel
| yalıtım: | Şubat |
|---|---|
| Kondüktör: | kalaylı bakır tel |
| OD: | 1,30-15,54 mm |
İç İzolasyonlu Direnç Teli Beyaz Kalaylı Bakır AWM1007 Ev İçin
| Madde: | PVC yalıtımlı bakır tel |
|---|---|
| Orkestra şefi: | Kalaylı bakır tel |
| OD: | 0,24-1,50 mm |
20AWG AWM1431 Xlpvc Yerleştirme Telleri Şeffaf Dahili 5.05mm
| yalıtım: | XLPVC |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı bakır tel |
| OD: | 1,90-5,05 mm |
CCC 7.60mm 18AWG XLPE Endüstriyel Makine İçin Bağlama Teli
| madde: | XLPE Bağlama teli |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600-750V |
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
AWM3122 26AWG Bakır Kaplı Çelik Tel UL3122 Endüstriyel İçin
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon kauçuk + fiberglas |
| Kondüktör: | Kalay bakır |

