Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ rubber high voltage silicone wire ] eşleşme 561 Ürünler.
305m / rulo 26AWG UL3172 Fiberglas Örgülü Silikon Tel
| yalıtım: | Silikon |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| boyut: | 18-26AWG |
10AWG UL3075 Yüksek Sıcaklık Elektrik Teli Fiberglas Örgülü Tel CCC
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Beyaz |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Isıtıcı için 2.0mm VDE Yüksek Sıcaklık Silikon Kablo 180C
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Sarı yeşil |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
8 Awg Silikon Esnek İzoleli Tel / Yüksek Sıcaklık Kurşun Teli Büyük Boy
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Kondüktör: | Kalaylı Bakır |
| Boyut: | 8-2AWG |
10KV UL3304 Fiberglas Isıtma Ürünü Yüksek Gerilim İçin İzoleli Bakır Tel
| Gerilim: | 10000V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200C |
| İzolasyon: | Fiberglas |
UL1330 FEP Insulation high temperature appliance wire Tinned Copper Conductor 200C
| Ürün adı: | UL1330 30AWG FEP Yalıtım Teli Kaplı Tel |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
Elektrikli Aletler UL 3367 için 18 AWG Yüksek Sıcaklık Silikon Kauçuk İzoleli Tel
| Anma gerilimi: | 300V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 200℃ |
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
UL3069 Sertifikalı 150C Sıcaklık Direnci 600V Rated Voltaj 305m/rolde silikon cam lif örgü tel
| İletken malzemesi: | Bakır |
|---|---|
| Çap seçenekleri: | 20AWG, 22AWG, 24AWG, 26AWG |
| Yalıtım malzemesi: | Lastik |
UL3254 22 Awg Örgülü Bağlantı Tel, 250C Yüksek Sıcaklık Fırın Tel Çok Renkli
| Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 250C |
| İzolasyon: | Fiberglas |
Yüksek kaliteli insalüsyon teli UL3122 İzoleli Tel Termoplastik Slicone tel y16ellow kırmızı yeşil
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon kauçuk ekstrüde |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |

