Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ rubber high voltage silicone wire ] eşleşme 561 Ürünler.
UL standart silikon kablo UL3135 Kalaylı Bakır İletken için Esnek Silikon Tel
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ° C |
| Adedi: | 3050M |
610m/ Roll Silicone Rubber Insulated Wire VDE UL3135 Flexible Silicone Wire 26AWG
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ° C |
| Adedi: | 3050M |
Yüksek Sıcaklık Elektrik Kablo İzolasyonu Esnek AWM Kablosu UL 758 Standardı
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
200C UL3241 Fiberglas İzoleli Bakır Tel 305m / Rulo Yüksek Sıcaklık Silikon Kablo
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |
250C Yüksek Sıcaklık Elektrik Teli UL3251 Silikon Kauçuk İzoleli Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 250C |
10KV Yüksek Sıcaklık Isıtıcı Tel, Silikon Ceketli Tel UL3634 Kimyasal Dayanım
| Anma gerilimi: | 10000V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250 ℃ |
| Orkestra şefi: | nikel kaplı bakır tel |
Silikon Tel Kablo UL3512 Kalaylı Bakır Teller 2.5mm Silikon Kauçuk Teller
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
UL3512 4/0AWG Silikon Kauçuk Tel 200C Isıya Dayanıklı 600V
| Temperature rating: | 200C |
|---|---|
| Shape: | ROUND |
| Diameter: | 4/0AWG |
22 AWG Yumuşak Silikon Kablo Kablo Kalaylı Bakır Teller ve Kablolar
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
UL758 8AWG Silikon İzoleli Tel 600V 150C 19/0.75 150 Derece CCC VDE
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Mavi/Beyaz/Kırmızı/Kahverengi/Sarı/Yeşil/Sarı Yeşil/Siyah |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |

