Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ rubber high voltage silicone wire ] eşleşme 564 Ürünler.
Kalaylı Bakır Silikon Kauçuk İzoleli Tel / Elektrikli Isıtma Bobini Teli UL3219
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
Kırmızı UL3223 Silikon Kauçuk Kaplı Tel, Esnek Pirinç Ocak Tel Hava Direnci
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
AWG3122 Fiberglas Bakır Teller Dahili Kullanım Elektrik Telleri Yüksek Sıcaklık
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon lastik |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
UL3122 Mysun Elektrik Telleri Robot için Yüksek Sıcaklık 300V 18AWG XLPE Kablo
| madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon kauçuk + fiberglas |
| Kondüktör: | Kalay bakır |
14 awg telli silikon ve 1.87 çaplı iletken kırmızı veya siyah renk
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Mavi |
| kullanım: | Ev aletleri, aydınlatma, ısıtıcı, motor ve jeneratör, UAU, robot, endüstriyel güç vb. |
Ev Aletleri Conne Fiberglas Silikon Kauçuk Kablo Isı Direnci 16 AWG
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
UL Sertifikalı Esnek İzoleli Tel ve Kablo Silikon Kauçuk İzolasyon
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 150C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
600V 200C Silikon Akü Kablosu, Yüksek Isıya Dayanıklı Tel UL CUL CSA Sertifikalı
| Gerilim: | 600V AC |
|---|---|
| Sıcaklık: | 200C |
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
16 AWG silikon kauçuk Far sarı renk ile Esnek İzoleli Tel AWM3135
| İsim: | 16 AWG izoleli Tel |
|---|---|
| İletken Tipi: | karaya oturmuş |
| Başvuru: | Ev Aletleri, Far |
CCC 7.60mm 16 AWG 600V Bakır İletken XLPE İzoleli Elektrik Teli Kahverengi
| madde: | XLPE Bağlama teli |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600-750V |
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |

