Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ rubber high voltage silicone wire ] eşleşme 564 Ürünler.
Yüksek Dirençli Fiberglas Örgülü Tel AWM 3123 Mikrodalga Fırın Uygulaması
| Madde: | Fiberglas örgülü tel |
|---|---|
| İzolasyon: | Silikon kauçuk + cam elyafı |
| Orkestra şefi: | Kalaylı bakır |
UL758 30AWG Örgülü Bakır Tel 600V Yüksek Sıcaklık Yalıtımı
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| renk: | Özelleştirilmiş kabul |
| kullanım: | Dahili Kablolama |
Esnek Silikon İzolasyon Kalaylı Bakır Örgülü Tel Düşük Eksantriklik
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 26AWG-16AWG, 0.3-1.25mm |
UL20262 FEP Multi Core Wire 300V 200C High Temperature with Tinned Copper Conductor for UAV Robot and 3D Printer Wiring
| İletken malzemesi: | Kalaylı bakır |
|---|---|
| Çap seçenekleri: | 2X22, 2X18, 2X20, 3X18, 3X20, 3X22, 4X18, 4X20, 4X22, 5X18, 5X20, 5X22, 6X18, 6X20, 6X22, 7X18, 7X20 |
| Yalıtım malzemesi: | Şubat |
Isıtıcılar için Nikel Kaplama İletken 26AWG Mika İzoleli Tel UL5107
| Ürün adı: | UL5107 mika tel |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon lastik |
| Kondüktör: | nikel kaplı bakır |
Tüm Renkler İzoleli Örgülü Bakır Tel, PTFE İzoleli Kablo UL1180 20awg
| Ürün adı: | Elektrik yüksek kaliteli PTFE tel kabloda UL1180 20awg |
|---|---|
| Renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
Örgülü Fiberglas İzoleli Bakır Tel UL3122 20awg 18awg 16awg UL Sertifikalı
| İzolasyon: | Silikon kauçuk |
|---|---|
| Orkestra şefi: | kalaylı bakır |
| Boyutu: | 26AWG-16AWG, 0.3-1.25mm |
600V Fiberglas İzoleli Bakır Tel UL3071 125c Xlpe Yüksek Sıcaklık
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon lastik |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
UL3130 300V Rated Voltage 150C Rated Temperature Doldurulmuş Bakır İletici Silikon Kauçuk Cam Elyaf Döşeme Tel
| İletken Malzeme: | Bakır |
|---|---|
| Çap: | 18 AWG |
| Yalıtım Malzemesi: | Lastik |
Küf Geçirmez 12 AWG Silikon Kauçuk Yalıtımlı Tel Yüksek Sıcaklık Kablosu UL3253
| Nominal Gerilim: | 300V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 250 ℃ |
| Kondüktör: | Nikel kaplı bakır tel |

