Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ pfa insulated high temperature wire ] eşleşme 245 Ürünler.
Silikon İzolasyonlu ve Otomotiv, Güneş Enerjili, RV, Araba için M6 M8 M10 Terminalli 2AWG - 10AWG Akü Bağlantı Kablosu
| İletken malzemesi: | Bakır |
|---|---|
| Çap: | 2 AWG, 1 AWG, 4 AWG, 6 AWG, 8 AWG, 10 AWG, 12 AWG, 14 AWG, 16 AWG, 18 AWG, 20 AWG, 25mm2, 35mm2, 50m |
| Yalıtım malzemesi: | Yaklaşık 7 gün |
UL3141 600V 150C Elektrik aletleri için konserve bakır silikon kauçuk ısıtıcı tel
| İletken Malzeme: | Kalaylı Bakır |
|---|---|
| Tel çapı: | 20 AWG, 22 AWG, 24 AWG, 26 AWG |
| Yalıtım Malzemesi: | Silikon Kauçuk |
UL Sertifikalı İzoleli Tel ve Kablo Yağa Dayanıklı UL10362 600V 250C
| Anma gerilimi: | 600V |
|---|---|
| Nominal ısı: | 250C |
| İzolasyon: | PFA |
8 Awg 125C Yüksek Gerilim XLPE Kanca Kadar Tel 600V UL3195 Isıya Dayanıklı
| Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Sıcaklık: | 125℃ |
| Standart: | UL758 |
UL 200C Silicone Rubber Insulated Wire UL3512 305m/ Roll High Temp Silicone Wire
| Ürün adı: | UL3512 |
|---|---|
| yalıtım: | Silikon lastik |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
610m/ Roll Silicone Rubber Insulated Wire VDE UL3135 Flexible Silicone Wire 26AWG
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 200 ° C |
| Adedi: | 3050M |
Electrical Appliance Silicone Rubber Insulated Wire 600V 18awg UL3134 150C
| Nominal Gerilim: | 600V |
|---|---|
| Nominal sıcaklık: | 150 ℃ |
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
UL3219 0.78mm Silicone Rubber Insulated Wire 150C Nickel Copper Wire
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
UL3142 Silicone Rubber Insulated Wire 150C 305m/ Roll Tinned Copper Electrical Wire
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 600V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
200C Tinned Fiberglass Insulated Copper Wire 305m/ Roll UL3241
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 200C |

