Tüm ürünler
-
Rudy MullerMysun çok iyi bir firma, insanlar çok kibar, ürünler çok iyi! -
Joe RobinsonÜrününüzün kalitesi ve fiyatı piyasada çok rekabetçi -
Diego CuellarMallarınızın kalitesi, diğer üreticilere göre daha üstündür.
İlgili kişi :
Peter Sun
Telefon numarası :
0086-13823381460
anahtar kelimeler [ 305m roll ul tinned copper wire ] eşleşme 768 Ürünler.
Kalaylı Bakır Silikon Kauçuk İzoleli Tel Yüksek Sıcaklık Elektrikli Fırın Isıtma Örgülü
| İletken tipi: | telli |
|---|---|
| İletken Malzeme: | Bakır |
| Başvuru: | çeşitli |
30AWG 150C VDE Silikon İzoleli Tel UL3132 Kalaylı Bakır İletken Kablo
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
Ul3071 100m/ Rulo Silikon Kauçuk İzoleli Kablo 26awg Yüksek Gerilim Bakır Tel
| İletken tipi: | Örgülü |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi: | Silikon lastik |
| İletken Malzemesi: | KALAYLI BAKIR |
UL3219 0.78mm Silicone Rubber Insulated Wire 150C Nickel Copper Wire
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
PFA UL1726 Flexible Insulated Wire 305m/ Roll High Temperature Wire
| Ürün adı: | UL1726 yalıtım yüksek sıcaklık l dirençli elektrikli bağlantı teli |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
Kalaylı Bakır UL1726 PFA Bağlantı Kablosu İzolasyonu 250C Esnek
| Ürün adı: | UL1726 yalıtım yüksek sıcaklık l dirençli elektrikli bağlantı teli |
|---|---|
| renk: | Tüm renkler |
| Kondüktör: | Nikel kaplı Bakır |
30AWG 600V PVC Insulated Copper Wire UL1015 105C Tinned Copper Insulated Wire
| Ürün adı: | PVC Tel |
|---|---|
| Kondüktör: | KALAYLI BAKIR |
| yalıtım: | PVC |
Fiberglass Nickel Plated Copper Wire 150C UL3130 Silicone Rubber Insulated Wire
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
UL3223 150C Silikon İzoleli Tel 300V Nikel Kaplama Bakır Tel
| yalıtım: | Silikon lastik |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 300V |
| Nominal sıcaklık: | 150C |
CCC Automobiles FEP Copper Wire 30awg UL1332 200V CSA FEP Insulated Cable
| Grup: | Güneşim |
|---|---|
| certification: | CSA/UL/CCC/VDE/ISO |
| Uygulama: | Isıtma, elektrikli cihaz, ev aletleri |

